Pasirinkit kalbą

Number

+370 615 65529

info@menoaleja.lt

: Покупка квартиры в ипотеку. Как взять в ипотеку квартиру быстро. Квартира в ипотеку от застройщика. Снять квартиру длительно без посредников. Быстро снять квартиру без посредников недорого. Снять квартиру посуточно без посредников. Сделать теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол электрический своими руками. Инфракрасный теплый пол своими руками.
Ремонт компьютера своими руками. Как взять кредит малому бизнесу без поручителей. Помощь малому бизнесу кредиты. Новые серверы world of warcraft. Все популярные серверы world of warcraft. Играть бесплатно в world of warcraft. Чертежи фрезерного станка по дереву. Качественные чертежи самодельных фрезерных станков. Чертеж фрезерного станка. Оценка стоимости недвижимости. Узнать рыночная оценка недвижимости. Оценка рыночной стоимости недвижимости. Хороший ремонт компьютеров срочно. Ремонт компьютеров на дому. Кредит на развитие малого бизнеса.

Vaida Blistrubienė

Купить СНПЧ А7 Казань, оперативная доставка

Yra žmonių, kurie ko nors ėmęsi, visą gyvenimą mina tuo pačiu taku. Vaida – ne iš jų. Jos kelias į menus prasidėjo nuo juvelyrikos. “Kaip tapau juvelyre? Telšiuose po aštuonių klasių tai buvo vienintelė specialybė, kuri man patiko“, -- sako Vaida.Vėliau Vaida prisijaukino teptuką ir drobę. Taip gimė jos paveikslai. Ant popieriaus, drobės, sienų, medinių lentų. Dažnai ant jų dar ir savo mintis išguldydavo.

 

Jos darbai originalūs, siužetai parinkti su humoru, linksmi: juose rasite ir keistokus žmogelius, ir angelus, ir lyg kojines raštuotus medžius ir ornamentais išmargintą žemę. Tai darbai, skirti džiuginti ir kelti nuotaiką.

 

„Paveikslų siužetai šauna galvon, ir lieka tik imtis darbo, o kai tapai, tai ir siužetas ima keistis. Tiesa, galutinis rezultatas kartais nuvilia, o kitąsyk maloniai nudžiugina: tada jau rezgi ateities vizijas, kaip tą vyksmą vienaip ar kitaip išplėtojus”, -- sako V.Blistrubienė.

 

 

Dailininkė yra surengusi parodas ne tik Lietuvoje, bet ir kaimyninėje Lenkijoje bei Vokietijoje.

Lietuvoje menininkės darbai noriai perkami, o didelė jų dalis iškeliauja į Skandinavijos šalis, Rusiją bei už Atlanto į privačias kolekcijas. 

© 2013 www.menoaleja.lt. Visos teisės saugomos. Pagamino Gintautas
Top