Pasirinkit kalbą

Number

+370 615 65529

info@menoaleja.lt

: Покупка квартиры в ипотеку. Как взять в ипотеку квартиру быстро. Квартира в ипотеку от застройщика. Снять квартиру длительно без посредников. Быстро снять квартиру без посредников недорого. Снять квартиру посуточно без посредников. Сделать теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол электрический своими руками. Инфракрасный теплый пол своими руками.
Ремонт компьютера своими руками. Как взять кредит малому бизнесу без поручителей. Помощь малому бизнесу кредиты. Новые серверы world of warcraft. Все популярные серверы world of warcraft. Играть бесплатно в world of warcraft. Чертежи фрезерного станка по дереву. Качественные чертежи самодельных фрезерных станков. Чертеж фрезерного станка. Оценка стоимости недвижимости. Узнать рыночная оценка недвижимости. Оценка рыночной стоимости недвижимости. Хороший ремонт компьютеров срочно. Ремонт компьютеров на дому. Кредит на развитие малого бизнеса.

Dovilė Jančiauskienė

Купить СНПЧ А7 Казань, оперативная доставка

 

Aš, Dovilė Jančiauskienė, 1981m. gimiau kurti grožį. Dar vaikystėje atradau magišką medžiagą , o 2002 m. kartu su Vytautu Jančiausku pradėjome bendrą veiklą modernios, taikomosios keramikos ir dizaino srityje. Ši veikla ir jos tikslas užkoduotas pavadinime „Telimpres“.

 

Studijuoju interjero dizainą. Tai ne tik lavina skonį, bet ir padeda suvokti bendrą visumą: daiktų harmoniją interjere, nuotaikos ir spalvų tarpusavio darną. Savo kūriniuose didžiausią dėmesį skiriu formai ir dizainui. Jis yra modernus, nepretenzingas, subtilus, lengvas ir gyvas. Žaviuosi gamta, jos tobulumu, ji – mano mūza, todėl ir mano darbuose dominuoja gamtos motyvai.

 

Mano tikslas – darbuose sutaikyti gamtos gyvybės stichijos grožį su žmogaus sukurta, modernia, estetiška aplinka.

 

  Keramiką pamilau dėl jos praeities, gyvybės ir amžinumo. Nes jai, kaip ir žmogui, reikalingos visos keturios stichijos – žemė, oras, vanduo ir ugnis. Dėl šios jungties, žemė, virtusi unikaliu šedevru, gali puošti ir puikuotis mūsų namuose. Ir tai man yra magija...

 

Parodos:

 

2006 m. grupinė interjero dizaino paroda „Dizaino laboratorija“.

2011 m. personalinė keramikos paroda „Virsmas“

2011 m. personalinė miniatiūrų paroda „Mylinčios ramunės“

2012 m. Personalinė keramikos paroda „Dvelksmas“

2013 m. grupinė paroda / konkursas „Spalva – nuotaika - simbolis“

 

2013 m. Personalinė keramikos paroda „ Plačiai užmerktos akys“ / „Iš pelenų“

© 2013 www.menoaleja.lt. Visos teisės saugomos. Pagamino Gintautas
Top