Pasirinkit kalbą

Number

+370 615 65529

info@menoaleja.lt

: Покупка квартиры в ипотеку. Как взять в ипотеку квартиру быстро. Квартира в ипотеку от застройщика. Снять квартиру длительно без посредников. Быстро снять квартиру без посредников недорого. Снять квартиру посуточно без посредников. Сделать теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол электрический своими руками. Инфракрасный теплый пол своими руками.
Ремонт компьютера своими руками. Как взять кредит малому бизнесу без поручителей. Помощь малому бизнесу кредиты. Новые серверы world of warcraft. Все популярные серверы world of warcraft. Играть бесплатно в world of warcraft. Чертежи фрезерного станка по дереву. Качественные чертежи самодельных фрезерных станков. Чертеж фрезерного станка. Оценка стоимости недвижимости. Узнать рыночная оценка недвижимости. Оценка рыночной стоимости недвижимости. Хороший ремонт компьютеров срочно. Ремонт компьютеров на дому. Кредит на развитие малого бизнеса.

Jūratė Rekevičiūtė

Купить СНПЧ А7 Казань, оперативная доставка

Gimė 1969 Kaune

Baigė VDA 1996

LDS narė nuo 1997

Dalyvauja parodose nuo 1987

Kuria grafiką, instaliacijas, televizijos scenografiją, aksesuarus, dekoruoja porcelianą. Taip pat kuruoja šiuolaikinio meno projektus.

 

Jūratė geba atspėti būsimas tendencijas, sekti mada ir skolintis „nesiskolindama“ bei sintetinti naujos kokybės meną, meistriškai jungdama tradiciją ir naujadarus. Kartais jų pakankamai daug, kaip ir menininkę išgarsinusiuose aksesuaruose. Nauji ir papuošalo forma, ir naudojamų medžiagų santykis, ir dekoro spalva. Porcelianas ir oda, kailis, nėriniai, karoliai, antikvarinės sagtys, siuvinėjimas ir jau minėtas ryškus dekoras. Sunku aprašyti, nes šis „meniu“ taip gerai subalansuotas, jog papuošalas tampa meno kūriniu – daugiasluoksniu, kuris, skirtingai nei organiška aukso-sidabro-akmenų juvelyrika ar bižuterija, suteikia tikrąjį puošnumo įspūdį. Jos papuošalai puikiai dera su bet kokia apranga ir skirti tiems, kurie nori praplėšti įprasto standarto, vidutinybės ir net klasikinio respektabilumo kokoną. Taip pat ir grafika. Ypač naujausi kūriniai – second hando atspaudai. Reljefiniai įspaudai, regis, išlaikę net ne kūno, o dvasios konvulsijas ir šilumą, ir beveik 3D dimensiją, paįvairinti vos vienu kitu spalviniu akcentu. Autorė pateikia savotišką „apverstą“ minimalizmą, kur balta – fonas ir juoda – įspaudas nepaprastai įvairių faktūrų ir aktyvūs, o spalvos – tik akcentas. Tačiau visada ryškus, asociatyvus, visada derantis.

 

© 2013 www.menoaleja.lt. Visos teisės saugomos. Pagamino Gintautas
Top