Pasirinkit kalbą

Number

+370 615 65529

info@menoaleja.lt

: Покупка квартиры в ипотеку. Как взять в ипотеку квартиру быстро. Квартира в ипотеку от застройщика. Снять квартиру длительно без посредников. Быстро снять квартиру без посредников недорого. Снять квартиру посуточно без посредников. Сделать теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол электрический своими руками. Инфракрасный теплый пол своими руками.
Ремонт компьютера своими руками. Как взять кредит малому бизнесу без поручителей. Помощь малому бизнесу кредиты. Новые серверы world of warcraft. Все популярные серверы world of warcraft. Играть бесплатно в world of warcraft. Чертежи фрезерного станка по дереву. Качественные чертежи самодельных фрезерных станков. Чертеж фрезерного станка. Оценка стоимости недвижимости. Узнать рыночная оценка недвижимости. Оценка рыночной стоимости недвижимости. Хороший ремонт компьютеров срочно. Ремонт компьютеров на дому. Кредит на развитие малого бизнеса.

Živilė Kasparavičiūtė

Купить СНПЧ А7 Казань, оперативная доставка

Živilė Kasparavičiūtė (g. 1989 m. Alytuje) – Londone gyvenanti ir kurianti dailininkė, inspiracijų besisemianti iš kelionių, knygų, kino juostų, asmeninių santykių bei tradicinės ir socialinės žiniasklaidos. 

2011 m., paskutiniais lietuvių filologijos studijų Vilniaus universitete metais, Živilė išvyko naujų potyrių ieškoti į Londoną. Pamanė sau: tapys ir susipažins su tautiečių taip mylimu metropoliu. Taigi, vos pasiėmusi universiteto diplomą, griebėsi teptukų, kurių nepaleidžia iki šiol. „Gyvenimo patirtis parodė, kad kūrybinė veikla yra reikšminga mano identiteto dalis, suteikianti prasmės kasdienybei, padedanti toli nenuklysti saviieškos kelyje“, – šitaip tapybos vietą savo gyvenime apibūdina menininkė.

Neturėdama formalaus meninio išsilavinimo, Živilė kuria ne remdamasi akademinės tapybos taisyklėmis, o vadovaudamasi savo intuicija, nevengdama spontaniškumo, eksperimentų. Galbūt todėl kai kurie jos paveikslai atrodo tokie skirtingi, tarsi būtų ne tos pačios menininkės ranka tapyti. Tokia stilistinė įvairovė atskleidžia jos kaip ieškotojos, tyrinėtojos prigimtį.

2015 m. kovo 26 d. Lietuvos ambasadoje Londone buvo atidaryta Živilės pirmoji personalinė tapybos paroda „Žmonės kaip mes“, kurios centre – žmogus ir jo santykis su aplinka ir laiku. Ši paroda leido pažvelgti ir į harmonijoje gyvenantį, ir vis dar klajojantį ar likimo nublokštą žmogų, kartais liekantį tik su savimi, kartais būnantį tarp žmonių, o kartais ir su žmonėmis.

Žmogaus prigimties laikinumas, buvimas kartu ir vienatvė, stebuklai, vidiniai demonai ir realybė, brangios, malonios ir dramatiškos akimirkos – visa tai Živilė stengiasi vaizduoti savo drobėse.

© 2013 www.menoaleja.lt. Visos teisės saugomos. Pagamino Gintautas
Top